Sejdeme se podruhé!

4. 4. 2014

Už v sobotu 12. dubna se sejdeme k druhé letošní společné vyjížďce v rámci CYKLOTOUR KOLÍN 2014.

I tentokrát jsme pro děti, ale i rodiče, připravili nenáročnou, ale zájímavou cyklistickou trasu, na níž si vyzkoušíme různé cyklistické dovednosti. Průvodcem všem bude Michal Čepička, trenér mladých závodníků z REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN a spolu s ním také členové tohoto klubu: "Délka trati bude rozdílná podle věku a schopností dětí, které se zúčastní. Vzdálenost na okruhy od startu je 3 km a tam bychom měli dorazit určitě všichni společně. Poté děti absolvují okruhy v lese u Třech Dvorů. Jeden okruh je dlouhý cca 500m, vede nenáročným terénem a děti ho absolvují v počtu podle svého věku, výkonnosti a především chuti! Na okruhu budeme procvičovat techniku a různé dovednosti na kole. Počítáme s tím, že s dětmi přijedou na kole i rodiče a i oni techniku s námi vyzkouší!"

K setkání, které jsme nazvali "Ukliď lyže, sedni na kolo aneb ZAHÁJENÍ SEZONY" se tedy sejdeme v sobotu 12. dubna mezi 10:00 a 10:30 na parkovišti u sila ZZN Polabí. Na kole jsou vítány jak děti, tak i jejich rodiče, prarodiče, tety a strejdové - prostě všichni! Pojedeme za každého počasí a účast na akci je ZDARMA!

I nadále pokračuje soutěž o dárky ve sbírání účastnických samolepek (více zde...).

Zahájení sezony je poslední jarní nesoutěžní akcí CYKLOTOUR KOLÍN 2014 a tak se určitě před závodními setkáními hodí zopakovat si něco z cyklistické zručnosti a potrénovat fyzickou zdatnost.

Těšíme se na Vás!

 

Zpět