Finále na Ostrově bylo skvělé, jako celá letošní CYKLOTOUR KOLÍN!

17. 10. 2016

V sobotu 15. října jsme finálovým závodem na Kmochově ostrově udělali tečku za letošním ročníkem CYKLOTOUR KOLÍN. A finále to bylo vskutku důstojné! Závodnická účast totiž ani tentokrát nezůstala pozadu za letošním rekordním standardem. V kategoriích od nejmenších na odrážedlech až po rodiče se na startovní čáru postupně postavilo 120 závodníků! A to je super!

Všichni účastníci se se ctí popasovali s nástrahami trati, kterou pro ně organizátoři z EXPRES CZ-MERIDA TEAMU KOLÍN nachystali a ti nejlepší pak byli po zásluze odměněni medailemi, diplomy a drobnými cenami. A protože sobotní závod byl posledním v této sezoně, došlo i na vyhlášení účastnické soutěže. Své ceny se tak dočkali i ti, kteří třeba nepatřili mezi ty nejrychlejší, ale sportovali s námi celý rok... Předávání ocenění bylo o to slavnostnější, že se ho zúčastnil i místostarosta města Kolín pan Michael Kašpar.

Báječnou atmosféru sobotního dopoledne na Kmochově ostrově pak doplnil mobilní bikepark Libora Mejstříka s překážkami, na kterých si děti mohly vyzkoušet své dovednosti v technice jízdy na kole a v neposlední řadě také příjemné občerstvení s možností opékání buřtů... Prostě sečteno a podtržení letošní CYKLOTOUR KOLÍN se vydařila od samého začátku na jaře až do podzimního finále!

Za organizační tým EXPRES CZ-MERIDA TEAMU KOLÍN, který pro kolínské děti a jejich rodiče CYKLOTOUR KOLÍN 2016 po celý rok chystal, bychom rádi všem poděkovali za účast a bezvadnou atmosféru při všech akcích a už nyní se se všemi těšíme na shledanou opět na jaře 2017...

Zpět