Finále s velkým "F"

20. 10. 2015

V neděli 18. října jsme závodem na Kmochově ostrově uzavřeli letošní ročník CYKLOTOUR KOLÍN. A finále to bylo vskutku vydařené!

I když počasí bylo pravé podzimní, sešel se u amfiteátru na ostrově rekordní počet dětí i rodičů, aby si při nedělním dopoledni zasportovali, pobavili se a rozloučili se s letošní cyklistickou sezonou. Do závodu se zapojilo na devadesát malých i větších sportovců! Michal Čepička připravil okruh, který zvládli jak ti nejmenší, tak ale také prověřil připravenost těch startších a se ctí se s ním popasovali ve speciální kategorii i rodiče. Kdo právě nezávodil nebo nefandil přímo u trati, mohl využít nabídky občerstvení včetně možnosti ohřát se u ohně při opékání buřtů, či si nechat podepsat týmový plakát od Filipa Eberla, elitního závodníka REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN nebo od bývalého mistra světa v cyklokrosu Miloš Fišery.

Před samotným vyhlášením výsledků finálového závodu, kterého se zúčastnil i pan místostarosta Michael Kašpar, přišlo na řadu vyhlášení letošní účastnické soutěže. Odměněna byla celkem dvacítka dětí, které se akcí CYKLOTOUR KOLÍN 2016 účastnily pravidelně. Pak už přišlo na řadu ocenění nejrychlejších závodníků dne v jednotlivých kategoriích a rozloučení s celou CYKLOTOUR KOLÍN 2015.

Za organizační tým REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN, který pro kolínské děti a jejich rodiče celou CYKLOTOUR KOLÍN 2015 po celý rok chystal, bychom rádi všem poděkovali za účast a bezvadnou atmosféru při všech akcích a už nyní se se všemi těšíme na shledanou na jaře 2016...

Výsledky finálového závodu

Výsledky účastnické soutěže

Kompletní fotogalerie z finálového závodu

Zpět