Na dvorku jsme se vyřádili!

13. 9. 2015

Před finálovou akcí CYKLOTOUR KOLÍN 2015, která se uskuteční v neděli 18. října (pozor - původně byla plánována sobota 17. října!) na Kmochově ostrově, jsme se sešli v areálu firmy Orvis, kde Michal Čepička nachystal pro závodníky velmi specifickou a technicky zapeklitou trať.

I když převýšení bylo nulové a téměř celý závodní okruh se jel po asfaltu, četné prudké a klouzavé zatáčky vyváděly závodníky z rytmu a boje o co nejlepší umístění, tak byly velmi zajímavé a výsledky jen velmi těsné... Na mladých cyklistech však bylo vidět, že už tento rok něco najeli a s nástrahami trati se vypořádali na jedničku! Svůj závod zvládli i rodiče a všichni tak mohli být na závěr spokojení s prima stráveným sobotním dopolednem.

Škoda jen, že i když se závodu zúčastnilo více jak padesát závodníků, naprostá většina jich byl ve věku do deseti let. Vypsány jsou však kategorie až do 15 let a tak bychom jako pořadatelé byli velmi potěšení, kdyby na finálový říjnový závod na Kmochův ostrov dorazilo o něco více teenagerů. Nachystány budou jako vždy sladké odměny pro každého, diplomy, medaile a drobné ceny pro nejlepší a pak také navíc doprovodný program připravený speciálně pro finálovou akci letošní CYKLOTOUR KOLÍN. Tak určitě přijďte, těšíme se na vás!