Přátelská vyjížďka otevřela CYKLOTOUR KOLÍN 2017

2. 4. 2017

Počasí už snad nemohlo pořadatelům ani samotným bikerům přát více. Nebe bez jediného mráčku a na tvářích jen úsměvy. Úvodní prezence proběhla jako po másle, nebylo tudíž žádného důvodu plánovaný start jakkoli odkládat. Trenér přípravky Expres CZ Scott Teamu Kolín Martin Řehák dal všem rozpravu k naplánované trati a všem jejím případným záludnostem, pak už jen poslední rozhlédnutí a vyrážíme…

Směr byl zcela jasný. V polovině trasy to byla zastávka v areálu Vigvam v nedalekých Němčicích. Po necelé hodině a půl pohodové jízdy dorazila kompletní skupina do stínu nejvyšší dřevěné stavby tohoto typu na světě . Zatímco se malí bikeři občerstvovali, zkušení trenéři nelenili a připravili tři výuková stanoviště, kde následně všichni zájemci mohli vylepšit své technické dovednosti.

Ač by se dalo cvičit až do večera, museli jsme si nechat nějaký čas i na odjezd domů. Znalost trasy se podepsala i na tempu celé skupiny, protože zpátky u výchozího místa byli všichni začínající závodníci dříve než za hodinu.

Další akce s naprosto nezapomenutelnou atmosférou proběhne 6.5.2017. Sledujte naše stránky a očekávejte podrobné propozice.

 

Kompletní fotogalerii naleznete ZDE!

Zpět