Předposlední akce letošní CYKLOTOUR KOLÍN měla rekordní účast!

20. 10. 2014

Sobotní dopolední počasí potěšilo organizátory i účastníky předposlední letošní akce seriálu cyklistických závodů a vyjížděk CYKLOTOUR KOLÍN 2014. Sluneční paprsky brzy rozpustily ranní mlhu a na svět se vyklubal krásný podzimní den. Ten přilákal na Kmochův ostrov osmdesátku dětí, které přišly se svými rodiči, aby se zúčastnily předposlední akce, která byla na programu CYKLOTOUR KOLÍN 2014.

Organizátoři kolínské CYKLOTOUR z REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN nachystali pro děti půlkilometrový okruh po pěšinkách v blízkosti amfiteátru na Kmochově ostrově. Všechny děti se s nástrahami jízdy v terénu statečně popraly a byly po zásluze odměněny. Sladká maličkost se našla pro každého a tři nejlepší z každé kategorie byli odměněni medailí, diplomem a malou cenou. Všechny závodníky přišel pozdravit i sám starosta města Kolína pan Vít Rakušan a osobně pogratuloval všem medailistům při předávání cen, kterého se ujal. Svou cenu dostali nejen nejrychlejší závodníci dne, ale také ti, kteří pilně sbírali účastnické samolepky a dosáhli kýženého počtu osmi puntíků.

Mimo cyklistického zápolení si děti mohly zasoutěžit s Městskou policií, která je partnerem CYKLOTOUR KOLÍN. Strážníci pro ně měli nachystány kvízové otázky z bezpečnosti pohybu v silničním provozu a za správné odpovědi děti odměňovali drobnými dárky a dobrotami.

Sobotní dopoledně s CYKLOTOUR KOLÍN 2014 se tedy bezvadně vyvedlo a my už se teď těšíme na závěrečný díl, který se uskuteční opět v sobotu, tentokrát 29. listopadu, kdy se sejdme na atletickém stadionu M. Tučka v Borkách a závodil se bude na trati Velké ceny měst Kolína v cyklokrosu při akci s názve "Zkus to jako mistři!"

Obsáhlá fotogalerie z Kmochova ostrova...

Kompletní výsledky závodu...

 

Zpět