Prvomájové sprinty se vydařily!

4. 5. 2015

Na svátek 1. máje byla v plánu CYKLOTOUR KOLÍN 2015 další akce. Po úvodní dubnové společné nesoutěžní vyjížďce šlo už o opravdový závod a tím byly tradiční Pvomájové sprinty. Ty se až do loňského roku konaly vždy na Starém mostě, ale letos bylo jejich dějištěm přímo Karlovo náměstí!

Ač předpověď počasí nebyla nejpříznivější a předpovídala déšť, nakonec vše dobře dopadlo a první dešťové kapky se na Kolín snesly až těsně po vyhlášení vítězů :-). Celý program zahájili startem v 15:00 hodin nejmenší  závodníci na odrážedlech. Hned po nich se do bojů pustily postupně také starší děti a nakonec přišla na řadu novinka, kterou byla kategorie rodičů. Ti soutěžili o titul nejrychlejší mamka a nejrychlejší taťka. Historicky prvními nejrychlejšími rodiči se stali Libor Vencl a Gabriela Jelínková, gratulujeme! Celkem se sprinterského závodu na Karlově náměstí zúčastnilo šedesát dětí a spolu s nimi také destítka rodičů. Účast tedy byla báječná a my se již nyní těšíme na další společné setkání, které se uskuteční v neděli 24. května v rámci dětského sportovního dne firmy Unikom. Závodit se bude v areálu autosalonu Peugeot v ulici K Automobilce (více informací zde). Těšíme se na Vás!