Sešli jsme se na ostrově a bylo to super!

26. 5. 2014

Bylo to báječné nedělní dopoledne! Mezi devátou a desátou hodinou dopoední se u amfiteátru na Kmochově ostrově sešla téměř šedesátka dětí, aby se na svých kolech popasovala s tratí, kterou pro ně přichystal Michal Čepička se svojí skupinou pořadatelů.

Počasí vyšlo báječně, registrace všech dětí proběhla hladce a tak s úderem desáté hodiny mohla odstartovat ke svému závodu nejmladší a také nejpočetněji zastoupená kategorie dětí ročníku narození 2009 a mladší... Pro ně byl nachastán zkrácený okruh v prostoru startu a cíle, který všichni zvládli v pohodě a na jedničku! Pak už přicházely na start děti starší, postupně až po patnáctileté teenagery. Se zvyšujícím věkem závodníků se také zvyšovaly počty předepsaných, cca 400m dlouhých, okruhů a to od jednoho pro ty nejmladší, až po celkem šest kol pro ty nejstarší. Nikdo se své porce závodních metrů nezalekl a všichni úspěšně svou trať zdolali. Jak se jednotlivým závodníkům dařilo, si můžete přečíst v celkových výsledcích a obsáhlou fotogalerii můžete prosudovat zde.

Závěrem ještě všem dětem i rodičům děkujeme za účast a těšíme se na další setkání, které je plánováno na 12. června (více info zde).

Zpět