V Konárovicích opět s rekordní účastí!

14. 9. 2016

Po prázdninách se CYKLOTOUR KOLÍN 2016 opět vrátila ke svému závodnímu programu. A návrat to byl opravdu ve velkém stylu! V sobotu 10. září se na hřišti SDH v Konárovicích sešly téměř dvě stovky malých i velkých cyklistů, aby změřili své síly při tradičním závodě Konárovický kořen.

Ač byl závod v Konárovicích v programu CYKLOTOUR KOLÍN novinkou, jedná se o závod, který má už za sebou dlouhou tradici. I v uplynulých letech se těšil velkému zájmu účastníků a tak pořadatelé počítali s hojnou účastí i letos. A jejich předpoklady se potvrdili! Tradice, perfektní zázemí i zkušená organizace – to vše jistě přispělo k tomu, že výsledkové listiny nakonec zaznamenali 182 aktivních účastníků. Velkou radost konárovickým organizátorům udělaly především kategorie dětí, které čítaly až třicet závodníků v jedné věkové kategorii. A to je skvělé, neboť všechny akce CYKLOTOUR KOLÍN jsou věnovány především dětem a jejich aktivnímu sportování. V Konárovicích si však na své přišli i dospělí, kterým byl po dopoledních závodech dětí věnován odpolední program. Fotografie a výsledky najdete na stránkách závodu www.k-koren.cz.

Konárovickým kořenem se CYKLOTOUR KOLÍN 2016 přehoupla do své závěrečné části, kdy je na programu již pouze poslední finálový závod na Komochově ostrově v Kolíně. Ten se uskuteční v sobotu 15. října a připraveny budou opět závody pro děti od nejmenších na odrážedlech až po patnáctileté teenagery a samozřejmě nebude chybět také kategorie rodičů. Pro všechny účastníky bude opět nachystána malá sladká odměna a ti nejlepší pak obdrží diplom, medaili. Navíc také proběhne vyhlášení účastnické soutěže, kdy budou odměněni dárkem ti, kteří se zúčastnili alespoň čtyřech akcí z programu letošní CYKLOTOUR KOLÍN. Na finále však připravujeme závodní účasti, ale také doprovodný program. Bude se soutěžit s Městskou policí Kolín, připraven bude pro děti skákací hrad a plánujeme také občerstvení s opékáním špekáčků. Tak si přijďte zasportovat a pobavit se v sobotu 15. října na Kmochův ostrov! Více o finále CYKLOTOUR KOLÍN 2016 zde...

Zpět