Zmokli jsme, ale to nevadí!

16. 3. 2014

Po dvou týdnech bez mráčku se vyplnila předpověď meteorologů a sobotní dopoledne 15. března bylo chladné, větrné a deštivé... Přesto se však našlo pár statečných, kteří dorazili na Jiskru ve smluvený čas k „Prvnímu setkání“ a dokázali, že cyklistika se dá dělat za každého počasí! Celá vyjížďka se operativně odehrála v lesoparku Borky, kde stromy přeci jen trochu zmírnily proud dešťových kapek. Děti si pod vedením Michala Čepičky a pod dohledem závodníků z REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN vyzkoušely jízdu v terénu, absolvovaly některé z pasáží cyklokrosové trati Velké ceny Kolína v cyklokrosu a hlavním bodem nácviku techniky se stal trénink průjezdu kaluží, který děti absolvovaly s nebývalou radostí .

Děti a rodiče, kteří se nenechali odradit a přišli, si užili prímové i když deštivé dopoledne. Odměněni pak organizátory byli sladkými dobrotami a také hned dvěma prémiovými body do účastnické soutěže.

Kdo tentokrát zaváhal, bude mít další šanci zapojit se do CYKLOTOUR KOLÍN 2014 už brzy. Další setkání, kdy je na programu opět společná vyjížďka dětí a rodičů pod vedením Michala Čepičky, je na programu v sobotu 12. dubna a sejdeme se všichni v 10:30 hodin na parkovišti u areálu ZZN Polabí v ulici K Vinici. Účast na akci je opět zdarma a koná se za každého počasí!

Fotogalerie z první akce letošní CYKLOTOUR KOLÍN zde...

Aktualit z příprav dalšího dějiství CYKLOTOUR KOLÍN 2014 sledujte zde a na Facebooku...

 

Zpět